portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Ujeścisko - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ujeścisko - sprawy osiedlowe » Forum » RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 10, 11, 12    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Cze 13, 2020 16:39    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Przyjaciele z Ujeściska,
Po raz trzeci przejrzałem nagranie z programu "Państwo w Państwie" i coraz większa złość mnie ogarnia. Strawić wypowiedzi niektórych jest ciężko. Ale co chcę podpowiedzieć na początek, to:
NIE PADAJCIE NA KOLANA PRZED KIMKOLWIEK - NIE PROŚCIE O ŁASKĘ
O co chcecie prosić wierzycieli. Może z jednym wyjątkiem - miasto Gdańsk - ale też nie do końca. Na pewno są zaległości w opłatach za media, może i w opłatach podatkowych. To musicie posprawdzać, czy jako posiadacze ekspektatywy, ktoś nie przykleił Wam już podatku od gruntu. Ale to nie oznacza, że to Wy macie zaległości finansowe. Jednym zdaniem, układ z wierzycielami nie należy do obowiązku nowego zarządu. I proszę, nie zmuszajcie mnie do odkrywania kart na Forum. Mam przygotowany plan działania i należy zrealizować go do końca czerwca, bo znów będzie cyrk. Ten plan to odbycie WALNEGO ZGROMADZENIA a nie jakiegoś ZP Jak sobie wyobrażacie odbycie zebrań grup członkowskich i jakie uchwały miałyby być podjęte na tych grupach a później podczas ZP Na walnym ma być podjęta jedna uchwała i treści jej nie zdradzę, póki nie spotkamy się. Telefon do mnie ma p. Michał Zając. Proszę p. Natalię i p. Rafała o przejęcie tego numeru i spotkanie, celem omówienia szczegółów, bo czasu coraz mniej.
Gratulując postawy podczas programu, gorąco pozdrawiam,
Leszek Andrzej Jenek
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Cze 14, 2020 23:51    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Artykuł 305. par. 1. kodeksu postępowania karnego
Niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia o przestępstwie organ powołany do prowadzenia postępowania przygotowawczego, zobowiązany jest wydać postanowienie o wszczęciu bądź o odmowie wszczęcia śledztwa.

Art. 306. par. 3. Jeżeli osoba, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie, nie zostanie w ciągu 6 tygodni powiadomiona o wszczęciu albo odmowie wszczęcia śledztwa, może wnieść zażalenie do prokuratora nadrzędnego albo powołanego do nadzoru nad organem, któremu złożono zawiadomienie.

Art. 310. par. 1. Śledztwo powinno być ukończone w ciągu 3 miesięcy.
Julka72 
   

VIP


Wiek: 52
Dołączył: Czw Paź 11, 2018 19:31
Posty: 526
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 20:12    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

eliot13 napisał:
Przyjaciele z Ujeściska,
Po raz trzeci przejrzałem nagranie z programu "Państwo w Państwie" i coraz większa złość mnie ogarnia. Strawić wypowiedzi niektórych jest ciężko. Ale co chcę podpowiedzieć na początek, to:
NIE PADAJCIE NA KOLANA PRZED KIMKOLWIEK - NIE PROŚCIE O ŁASKĘ
O co chcecie prosić wierzycieli. Może z jednym wyjątkiem - miasto Gdańsk - ale też nie do końca. Na pewno są zaległości w opłatach za media, może i w opłatach podatkowych. To musicie posprawdzać, czy jako posiadacze ekspektatywy, ktoś nie przykleił Wam już podatku od gruntu. Ale to nie oznacza, że to Wy macie zaległości finansowe. Jednym zdaniem, układ z wierzycielami nie należy do obowiązku nowego zarządu. I proszę, nie zmuszajcie mnie do odkrywania kart na Forum. Mam przygotowany plan działania i należy zrealizować go do końca czerwca, bo znów będzie cyrk. Ten plan to odbycie WALNEGO ZGROMADZENIA a nie jakiegoś ZP Jak sobie wyobrażacie odbycie zebrań grup członkowskich i jakie uchwały miałyby być podjęte na tych grupach a później podczas ZP Na walnym ma być podjęta jedna uchwała i treści jej nie zdradzę, póki nie spotkamy się. Telefon do mnie ma p. Michał Zając. Proszę p. Natalię i p. Rafała o przejęcie tego numeru i spotkanie, celem omówienia szczegółów, bo czasu coraz mniej.
Gratulując postawy podczas programu, gorąco pozdrawiam,
Leszek Andrzej Jenek


Proszę nie pisać tutaj, bo nikt z zarządu tu nie zagląda. W większości są tu osoby, które rzucają kłody pod nogi.
Proszę dzwonić do spółdzielni i rozmawiać lub umówić się na spotkanie i przedstawić plan działania.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 16:15    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Byłem, mówiłem, przekazałem swój numer telefonu koledze Michałowi Zającowi. Obiecał, że oddzwoni. Nie zadzwonił. Wysłałem sms-a. Nie odpowiedział. Co mogę więcej zrobić? Nie znam do końca Waszych układów. Moje poczynania w Waszej sprawie dokładnie opisałem emalią do p. Kacpra Płażyńskiego. Kilkakrotnie pisałem, że nie mogę wszystkiego wyjawić na Forum, bo Harasymiuk broni jeszcze nie złożył. Przykład - mój post w temacie "Nowy zarząd" Powtarzam jeszcze raz. Posiadam wiadomości, które wprowadzą Was na ścieżkę zgodności z prawem. Ja chcę tylko przekazać to co wiem. A trochę wiem, bo bawię się w te klocki 45 lat, a nie jak Jankowski tylko 35 I trochę mogę powiedzieć o Jankowskim, o Domagalskim, o Nowaczku i o Dąbrowskim. Tylko gadać na ich temat, to strata czasu. Proszę tylko o to, aby odezwała się osoba, która godna jest tej wiedzy, i która będzie wiedziała co z tym fantem zrobić. Macie dzisiaj spotkanie, możecie w gronie 2- 3 osób coś postanowić i przed spotkaniem, po spotkaniu, zadzwonić. Proszę tylko o telefon.
Przemyska39 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Pon Cze 08, 2020 9:21
Posty: 157
Skąd: Ujeścisko

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 16:27    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

eliot13 napisał:
Byłem, mówiłem, przekazałem swój numer telefonu koledze Michałowi Zającowi. Obiecał, że oddzwoni. Nie zadzwonił. Wysłałem sms-a. Nie odpowiedział. Co mogę więcej zrobić? Nie znam do końca Waszych układów. Moje poczynania w Waszej sprawie dokładnie opisałem emalią do p. Kacpra Płażyńskiego. Kilkakrotnie pisałem, że nie mogę wszystkiego wyjawić na Forum, bo Harasymiuk broni jeszcze nie złożył. Przykład - mój post w temacie "Nowy zarząd" Powtarzam jeszcze raz. Posiadam wiadomości, które wprowadzą Was na ścieżkę zgodności z prawem. Ja chcę tylko przekazać to co wiem. A trochę wiem, bo bawię się w te klocki 45 lat, a nie jak Jankowski tylko 35 I trochę mogę powiedzieć o Jankowskim, o Domagalskim, o Nowaczku i o Dąbrowskim. Tylko gadać na ich temat, to strata czasu. Proszę tylko o to, aby odezwała się osoba, która godna jest tej wiedzy, i która będzie wiedziała co z tym fantem zrobić. Macie dzisiaj spotkanie, możecie w gronie 2- 3 osób coś postanowić i przed spotkaniem, po spotkaniu, zadzwonić. Proszę tylko o telefon.


Analizuję Pana wypowiedź i wydaje mi się, że skoro Pan powiedział, przekazał te dane i pomysły i nie spotkały się one z pozytywnym przyjęciem, to może Pana pomysł już kiedyś padł, albo jest niemożliwy w obecnym momencie do wprowadzenia? Nie mam zamiaru Pana dyskredytować, ale skoro Pana pomysł nie spotkał się z aplauzem to może nie był dobry?
Do mnie czasem dzwonią ludzie i mówią, że mają pomysł jak odmienić moje życie, muszę tylko dać im czas podczas wspólnej kawy... widocznie gdzieś nieroztropnie podałem numer telefonu i dzisiaj "zmieniacze życia" poprzez ładowanie pieniędzy na jakieś inwestycje mnie nękają :/
Tak gdybam tylko.
DirtyHarry 
   

Forum Ekspert


Wiek: 38
Dołączył: Czw Maj 28, 2020 17:37
Posty: 482
Skąd: Gdańsk-Ujeścisko

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 18:18    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Z tego co widze to ten pan od lat robi dym na forum. Tak więc bym uważał.
Julka72 
   

VIP


Wiek: 52
Dołączył: Czw Paź 11, 2018 19:31
Posty: 526
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Cze 17, 2020 9:11    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

DirtyHarry napisał:
Z tego co widze to ten pan od lat robi dym na forum. Tak więc bym uważał.


wiedzę człowiek ma, ale... my nauczeni ostrożnością nie potrafimy zaufać komukolwiek.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Lip 04, 2020 16:59    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Informacja dotycząca śledztwa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku w sprawie nieprawidłowości w Spółdzielni Mieszkaniowej Ujeścisko
Przedruk ze strony Prokuratury Okręgowej w Gdańsku

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku intensywnie podejmuje czynności w sprawie dotyczącej nieprawidłowości w Spółdzielni Mieszkaniowej Ujeścisko w związku z realizacją siedmiu inwestycji, w których wystąpiły opóźnienia. Gromadzona i analizowana jest dokumentacja, jak również przesłuchiwani są świadkowie.

W lutym bieżącego roku na terenie spółdzielni zabezpieczono szereg dokumentów. Czynności w tym zakresie realizowane były przy udziale biegłych z zakresu finansów i rachunkowości, szacowania inwestycji oraz informatyki. Zabezpieczono 366 segregatorów i teczek z zawartością dokumentacji odnoszącej się zarówno do przebiegu samych inwestycji Spółdzielni, jak i ich finansowania. Zabezpieczono, w postaci kopii binarnych (z serwera), zapisy programów finansowych oraz 19 jednostek komputerów. Łącznie zabezpieczono ponad dwa tysiące dokumentów. Czynności, z uwagi na obszerność zabezpieczanych materiałów, trwały kilka dni.

Biegli w krótkim czasie po czynnościach przystąpili do prac badawczych w celu opracowania opinii. Najszybciej, do końca września 2020 roku prace swoje ma zakończyć biegła z zakresu rachunkowości i finansów. Swoje czynności realizuje również biegły z zakresu budownictwa, w tym poprzez oględziny na miejscu wszystkich objętych postępowaniem inwestycji oraz poprzez badanie związanych z nimi dokumentów.

Do sprawy zgłosiło się 190 osób pokrzywdzonych i świadków. To efekt komunikatu Prokuratury Okręgowej w Gdańsku z grudnia 2019 roku o zgłaszanie się osób, które czują się pokrzywdzone opóźnieniem w realizacji inwestycji. Do chwili obecnej przesłuchano około 100 osób. Głównym zarzutem podnoszonym przez świadków jest podejrzenie przeznaczenia środków przez władze Spółdzielni na inne cele bądź inwestycje niż te, na które dokonano wpłaty, przekroczenie terminów realizacji (wydłużenie czasu budowy generuje koszty zarówno po stronie nabywców, jak i naraża na ciągły wzrost kosztów materiałów oraz robocizny).

Uzyskano informacje dotyczące kilkudziesięciu numerów kont bankowych prowadzonych na rzecz spółdzielni. Sukcesywnie podejmowane są czynności mające na celu pozyskiwane danych z tych kont. W trzech przypadkach postanowienia prokuratora dotyczące zwolnienia z tajemnicy bankowej zostały zaskarżone przez banki. Prokuratura czeka na rozpoznanie tych zażaleń przez Sąd.

Po analizie umów cywilnych zawartych przez nabywców lokali, Prokuratura Okręgowa w Gdańsku zauważyła konieczność podjęcia działań pozakarnych na rzecz nabywców, w tym o przystąpieniu do toczących się już postępowań cywilnych.

Grażyna Wawryniuk
pf Rzecznika Prasowego
Prokuratury Okręgowej w Gdańsku

PS Do koguta12. Przeczytałeś? Teraz wiesz co chciałem Ci przekazać? A teraz pocałuj się w nos.
Karolino, czekam na kontakt.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 11:31    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

DirtyHarry napisał:
Z tego co widzę to ten pan od lat robi dym na forum. Tak więc bym uważał.

DirtyHarry napisał:
Takie szambo zrobiło się na tym forum, że odechciało mi się cokolwiek pisać

klubtecza napisał:
Na zebraniach będzie się działo

Mógłbym takich mądrości z tego Forum przytoczyć wiele, ale nie chcę już więcej "dymić" i głowy Wam zawracać. Uważam tylko, że dobrze by było zapoznać się z aktualnymi rozwiązaniami prawa krajowego, w sprawach Was interesujących. W szczególności, powinniście zapoznać się z przepisami tarczy antykryzysowej i w końcu zrozumieć, że ani "grup" ani tym bardziej ZP zwołać nie możecie, gdyż przepisy antykryzysowe tego rozwiązania w ogóle nie przewidują. Natomiast, jeżeli ustawowy termin zwołania walnego zgromadzenia spółdzielni przypada w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego, trwającego w dniu wejścia w życie niniejszej ustawy, ulega on przedłużeniu o 6 tygodni od dnia odwołania tego stanu Dlatego myślę DirtyHarry, że masz chwilkę na zastanowienie się, kto robi dym, a dzięki komu zrobiło się szambo na tym Forum.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Lip 25, 2020 23:56    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Wczoraj opisałem sytuację w związku ze zwołaniem organu najwyższego spółdzielni mieszkaniowej, czyli walnego zgromadzenia. Dzisiaj kilka zdań na temat pozostałych organów (wybieralnych) spółdzielni mieszkaniowej. W przypadku, gdy kadencja rady nadzorczej lub zarządu spółdzielni upływa w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, trwającego w dniu wejścia w życie ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ulega on przedłużeniu do dnia zwołania pierwszego walnego zgromadzenia spółdzielni.
Wszystkie dywagacje na temat terminu i programu obrad grup członkowskich oraz terminu ZP nawet psu na budę się nie zdadzą. Gdyby nawet wszystko było zgodne z prawem, to i tak wszelkie działania wewnątrz spółdzielcze należy rozpocząć od opracowania nowego statutu. Zmiany prawa spółdzielczego, przepisy tarczy antykryzysowej, obowiązek dostosowania statutu do aktualnego krajowego porządku prawnego zgodnie z ustawą tzw. lipcową z 2017 r., a także, wady dotychczasowego postępowania rejestrowego, zmuszają każdą spółdzielnię mieszkaniową, nie tylko SM UJEŚCISKO do zaniechania niektórych działań do zakończenia stanu zagrożenia epidemicznego. Dopiero w terminie 6 tygodni od tego dnia, można przewidywać jakąkolwiek odwilż. W SM Ujeścisko dodatkowa okoliczność nakłada się na stan organizacyjny - to trwająca lustracja. Nie zapominajcie i o tym, że początkiem wszystkiego u Was będzie protokół i list polustracyjny. Te dokumenty muszą być przedstawione walnemu zgromadzeniu. Po co to ujadanie na Forum, tego nie rozumiem. Przecież dopiero lustratorzy mają określić stan Spółdzielni, a w tym, istnienie organów, statutu, regulaminów, stan majątku spółdzielczego, w szczególności nieruchomości, a jeszcze bardziej w szczególności, tych w toku realizacji, ocenić Spółdzielnię na podstawie poprzednich lustracji, itp., itd.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 18:23    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Jak wspomniałem w poście poprzedzającym, sanacja SM Ujeścisko, powinna rozpocząć się od opracowania nowego statutu. Przy okazji wskazuję na najprostsze błędy popełnione przez Spółdzielnię a kontynuowane przez Sąd rejestrowy, to jest, Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Wydziale VII. Gospodarczym KRS nr 92051 w Gdańsku. W dziale 1 rubryka 4 - Informacje o statucie, błędnie wpisano w polu nr 1 informację o dacie sporządzenia statutu: jest: 15.07.1995 a winno być 29.09.1981 jako data zgromadzenia założycieli Spółdzielni Mieszkaniowej Budowy Osiedla Społecznego, tj. data sporządzenia pierwszego statutu. Wpis w polu nr 1 powinien zawierać datę wykreślenia. Wpis z pola nr 1 (nr wpisu 4) powinien być wskazany co najwyżej w polu nr 2 i także powinien zawierać datę wykreślenia, skoro został zastąpiony wpisem nr 15 w polu nr 3 tj. statutem uchwalonym w dniu 23.10.2004 Dopiero wpis nr 15 powinien pozostawać niewykreślony, gdyż został uzupełniony dwoma wpisami o numerach 44 i 56 Wątpliwym pozostaje fakt, że statut uchwalony w październiku 2004 r., przetrwał do dziś, dwukrotnie zmieniony tylko w kilkunastu paragrafach. Według mojej oceny, co najmniej dwukrotnie powinien być sporządzony tekst jednolity statutu i złożony do sądu rejestrowego do odrębnych akt rejestrowych. Ani Podmiot, ani Sąd, nie wypełnił ustawowego obowiązku.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 22:29    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Jeśli chodzi o radę nadzorczą i zarząd, to jednak nasuwają się pewne wątpliwości. Otóż, trzech ostatnich członków rady, to jest: Rogacki Grzegorz - Borodziuk Dorota - Cukierski Roman, zostali wpisani do KRS-u kolejno 7 lutego - 30 kwietnia - 14 lipca 2020 r. Nie zauważyłem, aby w tym roku były zwoływane posiedzenia zebrania grupy członkowskiej (ZGCz) Sądzę zatem, że wskazane osoby nie zostały wybrane do rady nadzorczej a dopisane do składu. Jeśli taki jest stan faktyczny, to uzupełnienie składu rady jest czynnością prawną bezwzględnie nieważną, to jest nieważną od chwili jej dokonania, bowiem miała ta czynność na celu obejście ustawy.
Nadto, jedna nieważność spowodowała drugą; obradująca w niewłaściwym składzie rada nadzorcza, nie mogła dokonać wyboru członków do zarządu spółdzielni, co skutkuje nieistnieniem stosownej uchwały o wyborze. Zatem i zarząd nie został trzykrotnie prawidłowo umocowany, a więc jego działanie nie może być uznane za skuteczne.
MieszkaniecUja 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Czw Cze 14, 2018 16:52
Posty: 139
Skąd: Gdańsk-Ujeścisko

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 10:11    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

eliot13 napisał:
Jeśli chodzi o radę nadzorczą i zarząd, to jednak nasuwają się pewne wątpliwości. Otóż, trzech ostatnich członków rady, to jest: Rogacki Grzegorz - Borodziuk Dorota - Cukierski Roman, zostali wpisani do KRS-u kolejno 7 lutego - 30 kwietnia - 14 lipca 2020 r. Nie zauważyłem, aby w tym roku były zwoływane posiedzenia zebrania grupy członkowskiej (ZGCz) Sądzę zatem, że wskazane osoby nie zostały wybrane do rady nadzorczej a dopisane do składu. Jeśli taki jest stan faktyczny, to uzupełnienie składu rady jest czynnością prawną bezwzględnie nieważną, to jest nieważną od chwili jej dokonania, bowiem miała ta czynność na celu obejście ustawy.
Nadto, jedna nieważność spowodowała drugą; obradująca w niewłaściwym składzie rada nadzorcza, nie mogła dokonać wyboru członków do zarządu spółdzielni, co skutkuje nieistnieniem stosownej uchwały o wyborze. Zatem i zarząd nie został trzykrotnie prawidłowo umocowany, a więc jego działanie nie może być uznane za skuteczne.


Przestań pieprzyc gryzipiórku. W tym kraju nie ma prawa - łapówki, ustawki, złodziejstwo. Jeżeli nie weźmie się sprawy praktycznie w swoje ręce i nie usunie złodziei to się skończy pod mostem.
klubtecza 
   

Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Sob Kwi 16, 2016 22:47
Posty: 131
Skąd: Ujescisko

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 20:53    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Czy będzie ogłoszony konkurs na Prezesa ? Oraz członka zarządu ?
MieszkaniecUja 
   

Forumowicz


Wiek: 114
Dołączył: Czw Cze 14, 2018 16:52
Posty: 139
Skąd: Gdańsk-Ujeścisko

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 20:54    Temat postu: Re: RADA NADZORCZA MA OBOWIĄZEK ODWOŁAĆ PREZESA

Jak dla mnie tylko Cezary Pawlowicz. Innym nie ufam.
Odpowiedz do tematu Strona 11 z 12 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 10, 11, 12    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama